Tantum Verde

Jak cię widzą, tak cię piszą. Podczas kongresów wiele firm prezentuje swoje dokonania i jest nie lada sztuką wyróżnić się w tłumie. Ponieważ jednak rzeczy niemożliwe robimy od ręki (tylko na cuda trzeba trochę poczekać), dzięki nam przyciągną Państwo uwagę wszystkich gości.

Hostessy i ulotki – to w zasadzie standard każdego kongresu. Nasze wyjątkowo atrakcyjne, sympatyczne dziewczyny zawsze błyszczą wśród innych. Materiały reklamowe projektujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby były inne niż wszystkie. Taka forma promocji może jednak nie wystarczyć. Skoro ulotki i hostessy mają wszyscy, to gdzie jest miejsce na wyróżnienie się?

Dlatego my zadbamy, aby prezentacja Państwa oferty zamieniła się w prawdziwe show. Na jednej z konferencji zorganizowaliśmy na przykład pokazy przyrządzania drinków molekularnych. Przygotowaliśmy również rozmaite konkursy i zabawy. Uczestnicy byli zapraszani do stoiska przez hostessy, jednak w zasadzie nie trzeba było ich specjalnie zachęcać. Pokazy przyciągnęły mnóstwo zainteresowanych, a całość zamieniła się w prawdziwy sukces komercyjny. Dla Państwa również przygotujemy coś specjalnego. Co to będzie?… Mamy już mnóstwo pomysłów i czekamy na kontakt.

Tags:Fall 2013