KONCERTY

Muzyka łagodzi obyczaje, to prawda znana od wieków. Pozytywnie nastraja i sprzyja nawiązywaniu kontaktów. Może być elementem każdego eventu promocyjnego, ponieważ dobry koncert jest atrakcją uniwersalną. Zresztą nie da się ukryć: wizyta znanej gwiazdy dodaje splendoru!

Zorganizujemy to koncertowo: od wynajęcia sali, przez zapewnienie nagłośnienia i oświetlenia, po znalezienie odpowiedniego zespołu lub solisty. Państwu pozostanie tylko dać się porwać nastrojowi zabawy i dołączyć do gości bujających się w rytm muzyki.


Dotychczas dla naszych klientów zaśpiewali m.in. Justyna Steczkowska, Enej, Perfect czy Katarzyna Groniec. Imprezy uświetnili również m.in. Blue Cafe, Poparzeni Kawą i Ewelina Flinta. Porwaliśmy słuchaczy także skocznymi taktami zespołu Mazowsze i ambitną muzyką szwedzkiej formacji Metamorphozis. Kogo chcieliby Państwo zaprosić na swoje wydarzenie?…

KABARETY

Śmiech na sali. Do rozpuku. Nic tak nie odpręża po długiej konferencji, jak solidna dawka radości. Dobry kabaret rozbawia widzów do łez. My za to wiemy, jak zorganizować występ dobrego kabaretu. A gdy goście są zadowoleni, notowania firmy rosną.

Znacie Państwo ten skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym Robert Górski rozmawia przez telefon? Jeśli nie znacie, pora go zobaczyć. A jeśli znacie, to zapewniamy, że na żywo jest jeszcze lepszy. A może wolicie nieco bardziej abstrakcyjny humor? W takim razie polecamy Neo Nówkę. Występowali dla nas również klasycy gatunku: kabaret OT.TO. Ich piosenki są ponadczasowe i bawią zarówno starsze, jak i młodsze pokolenia. Proponujemy też kabaret Smile i wiele innych.

Solidna dawka śmiechu jest doskonała nie tylko dla wizerunku firmy, lecz także dla zdrowia. Poprawia krążenie, dotlenia organizm i uwalnia od nadmiaru stresu. Jednym słowem: kabaret to same korzyści.

KONFERANSJERZY

A gdyby tak Marcin Prokop mógł poprowadzić Państwa imprezę firmową?… Byłoby wspaniale, nieprawda? Otóż mógłby. On i wielu innych znakomitych konferansjerów, którzy porwą publiczność do wspólnej zabawy. Nie ma lepszej gwarancji udanej imprezy.

Profesjonalny konferansjer to w żadnym wypadku „gadająca głowa”. Dobry konferansjer nie tyle zapowiada kolejne wydarzenia i przedstawia osoby pojawiające się na scenie, ale porywa publiczność i wciąga ją w rytm zabawy. Jest charyzmatyczny, jak z rękawa sypie żartami i anegdotkami. A przede wszystkim jest elastyczny, żywo reaguje na rozwój sytuacji i dba o to, aby widowisko przebiegało zgodnie z planem. Dobry konferansjer potrafi oczarować swoją publiczność.

Wśród konferansjerów, z którymi współpracujemy, są tacy mistrzowie gatunku, jak Katarzyna Dowbor, Piotr Kraśko, Beata Chmielowska-Olech oraz wspomniany już Marcin Prokop. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego do współpracy zapraszamy tylko i wyłącznie osoby, które nigdy nie zawodzą. Pozwólcie się zagadać!

WYSTĘPY ARTYSTÓW

Z nami każdy wieczór jest magiczny, ale niektóre dosłownie. Zwłaszcza te z udziałem iluzjonisty i innych artystów posiadających niecodzienne umiejętności. Świetnie wypadają również imprezy, na których o dobre samopoczucie gości dbają tancerze.

Konferencja. Wszyscy w skupieniu słuchają prelegenta. Co gorliwsi sporządzają notatki. Panuje zupełna cisza, z rzadka tylko przerywana pokasływaniem. Nagle na salę wdziera się fala głośnej muzyki. Tanecznym krokiem wkraczają bębniarze i dziewczyny prosto z karnawału w Rio. Szeleszczą pióra, błyszczą cekiny, zwariowana parada samby przechodzi przez całe pomieszczenie i znika. Muzyka cichnie. Konferencja trwa nadal. Miny uczestników – bezcenne.

Tancerze mogą uświetnić wydarzenie również w bardziej konwencjonalny sposób, np. dając pokaz i lekcje tańca w czasie imprez tematycznych. Z kolei adepci sztuk cyrkowych świetnie przyciągają uwagę odwiedzających na festynach lub nawet na targach. Warto też postawić na iluzjonistę, który za pomocą kilku zręcznych ruchów zadziwi publiczność oryginalną sztuczką. Obecność artystów dodaje eventom kolorytu i ociepla wizerunek gospodarza.