EUROPA

Stary Kontynent kryje w sobie mnóstwo niezwykłych miejsc. Wiekowe miasta pełne imponujących zabytków kultury, malownicze przysiółki, w których kultywuje się barwne tradycje przodków, a wreszcie imponujące skarby przyrody. Europa daje niewyczerpane możliwości, jeśli chodzi o organizację wyjazdów motywacyjnych.

W EUROPIE Z NASZYMI KLIENTAMI ZWIEDZILIŚMY:

 •   ISLANDIA
 •   LAPONIA
 •   SZKOCJA
 •   WŁOCHY
 •   AUSTRIA
 • BUŁGARIA
 • TURCJA (ISTAMBUŁ)

Popularnym ostatnio kierunkiem wypraw jest północ – odludna, dzika i piękna. Naszych klientów zabraliśmy już w podróż do Laponii, Szkocji i na Islandię. Wyprawa na Islandię obfitowała w ekstremalne wrażenia. Uczestnicy wyprawy mieli okazję zdobyć górę lodową przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz przeprawić się samochodami monster truck przez lodowiec. Odwiedzili wybuchające gejzery i wybrali się jeepami do miejsca złączenia eurazjatyckiej i północnoamerykańskiej płyty tektonicznej. W ramach odpoczynku była biesiada w wiosce wikingów i wizyta w geotermalnym SPA. W Laponii również było intensywnie: przejażdżka saniami zaprzężonymi w husky, safari na skuterach śnieżnych, oglądanie zorzy polarnej i tradycyjne wędkowanie spod lodu dostarczyły mnóstwo emocji.

Wyjazd do Szkocji zakładał znacznie spokojniejszy, ale równie interesujący model spędzania czasu. Nasi goście zwiedzili Edynburg, wspięliśmy się jeepami na wysokość 3000 m n.p.m., by podziwiać wspaniałą szkocką przyrodę, w szczególności dzikie ptactwo. W ramach warsztatów tematycznych poświęconych whiskey, uczestnicy odwiedzili zabytkową destylarnię Glenturret słynną z wyśmienitych trunków, a podczas kolacji w ekskluzywnym klubie Scotch Malt Whisky Society degustowali whiskey pod okiem ekspertów. Nie mogło być bardziej szkocko.
Powyższe scenariusze wyjazdów motywacyjnych to zaledwie niewielki ułamek naszych możliwości. Zorganizowaliśmy również fantastyczne wyjazdy motywacyjne m.in. do Austrii, Włoch, Niemiec, Chorwacji czy Budapesztu, a obecnie przygotowujemy się już do kolejnych wypraw. Z nami nigdy nie jest nudno!

ŚWIAT

A gdyby tak rzucić to wszystko choć na parę dni i zamienić biurko na wygodny leżak, a kawę na drinka z palemką?… Z nami to jak najbardziej możliwe. Gwarantujemy nie tylko niczym niezmącony wypoczynek w najodleglejszych zakątkach globu, lecz także możliwość poznania egzotycznych kultur i przeżycia niezapomnianych przygód.
All Inclusive na Teneryfie, surfing na Wyspach Zielonego Przylądka, a może spotkanie z królem Julianem podczas safari na Madagaskarze? Nasi klienci w asyście doświadczonych pilotów-przewodników mieli już okazję przeżyć wszystkie te atrakcje i – o wiele więcej.

POZA EUROPĄ Z NASZYMI KLIENTAMI ZWIEDZILIŚMY:

 • JORDANIA
 • MADAGASKAR
 • GRUZJA
 • TENERYFA
 • WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Wyprawa do Jordanii upłynęła nam pod znakiem przygód rodem z Indiany Jonesa. Zwiedzaliśmy starożytne miasto w Petrze, mozolnie wykute w skałach 2000 lat temu. Odwiedziliśmy zapierający dech w piersiach skarbiec al-Chazane, ten sam, wokół którego toczy się akcja filmu „Indiana Jones i ostatnia krucjata”. Pokonaliśmy ogromny wąwóz As-Sik i przemierzaliśmy jeepami niedostępną pustynię Wadi-Rum. Był także czas na zwiedzanie stolicy Jordanii, Ammanu, i kąpiel w Morzu Martwym – tak słonym, że bez żadnego wysiłku można leżeć na jego powierzchni.

W Gruzji postawiliśmy na warsztaty kulinarne: nasi goście zapoznali się (także organoleptycznie) z gruzińskimi pysznościami, uczyli się wypiekać tradycyjny chleb i wzięli udział w degustacji win. Było także zwiedzanie Tbilisi i – a jakże – przejażdżka jeepami krętą Drogą Wojenną, malowniczo wijącą się wśród gór.
A jakie podróżnicze marzenie moglibyśmy spełnić dla Państwa?