Eventy

CSR

CSR

 

Czy może być coś przyjemniejszego niż sielski wypoczynek na łonie natury? Zwłaszcza, gdy towarzyszą mu liczne atrakcje, które nie pozwalają się nudzić. Dla zaproszonych gości piknik jest doskonałą okazją, by miło spędzić czas w rodzinnym gronie, a dla sponsora – by zbudować pozytywny wizerunek marki.

 

W ciepłe letnie dni wszyscy poszukują aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Warto to wykorzystać do promocji firmy i zorganizować niepowtarzalny piknik, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Jak to zrobić? – Zdać się na nas! Gwarantujemy udaną zabawę we wspólnym gronie. Nasi animatorzy zatroszczą się o to, by podczas pikniku każdy znalazł coś dla siebie. Liczne gry i zabawy powiązane tematycznie z Państwa branżą bez reszty zaangażują Waszych gości.

Przekonali się o tym warszawiacy. Podczas Dnia Dziecka w Parku Agrykola urządziliśmy minimiasteczko poświęcone zdrowiu i higienie podczas wakacji. Dzieci mogły tutaj m.in. wziąć udział w konkursie plastycznym, spróbować swoich sił w wyścigu kelnerów i łowieniu rybek na magnetyczną wędkę, a także zmierzyć się ze sobą w skakaniu na piłce.

Specjalnie na potrzeby akcji i przygotowaliśmy ulotki promocyjne, a także drobne upominki: przypinki, wiatraczki, lizaki i balony. Elementem promocji były także hostessy w specjalnie zaprojektowanych strojach i duże dmuchańce z logo firmy. Przy okazji każdy z naszych małych gości dowiedział się mnóstwa ciekawostek na temat bakterii, rodzice zaś zapoznali się z nowym produktem farmaceutycznym. A dla nas największą nagrodą było widzieć radość i skupienie na twarzach małych bohaterów tego niezwykłego dnia.

Back to Top