Eventy online

Eventy online

Czas Covid-19 sprawił, że jeszcze większa część naszej pracy przeniosła się do świata wirtualnego a zespoły stały się jeszcze bardziej rozproszone przez home-office. W tym czasie jeszcze ważniejsze jest dbanie o integrację zespołu oraz opiekę nad klientami. Dlatego też od samego początku wychodzimy na przeciw oczekiwaniom, oferująć szereg rozwiązań atrakcji i szkoleń online, dostępnych w każdym miejscu na świecie.


Przy planowaniu i organizacji szkoleń i prezentacji produktowych proponujemy programy uatrakcyjniające wydarzenia on-line, które integrują uczestników i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Przed realizacją zostanie przygotowana komunikacja w formie mailingu i formularza rejestracyjnego, dzięki którym uczestnicy będą mogli się zapisać i podać ewentualne swoje preferencje. Każda osoba, biorąca udział w spotkaniu otrzyma upominek powitalny. Tomascon zadba o zabezpieczenie streamingu do wybranej platformy wideokonferencji, moderowanie spotkania i nadzór nad programem, aby każdy uczestnik przeżył niezapomniane chwile. Prowadzący moderując spotkanie będzie mógł wejść w interakcję z prelegentami, aby uwypuklić wybrane tematy części merytorycznej. Po zakończeniu przygotujemy również podsumowanie spotkania zawierające niezbędne dane w postaci ilości aktywnych uczestników oraz ew. dokumentację zdjęciową.

Nasze realizacje
Slide

Zajęcia jogi i pilates online. Wewnętrzny spokój i odprężenie dla ciała

Cykl zajęć specjalnie zaprojektowany, by pobudzić układ odpornościowy i poprawić samopoczucie Te zajęcia, to również prawdziwe panaceum dla pleców. Masz siedzący tryb pracy? Odczuwasz nawracające bóle pleców? Może po prostu chcesz zadbać o swój kręgosłup? Te zajęcia są właśnie dla Was
 

Podczas praktyki jogi nie zabraknie również elementów pranayamy oddychania oraz medytacji idealne dla osób zestresowanych, potrzebujących wyciszenia. Praktyka czy to jogi, czy pilatesu nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, ani specjalnego sprzętu. Wystarczy mata lub ręcznik, nieco wolnej przestrzeni i chęci poprawy kondycji swojego umysłu i ciała.

Slide

Wykład Dr Grzesiowskiego

Prelekcja na temat szczepień 60 minut Pytania od uczestników i odpowiedzi Doktora 20 min

Paweł Jan, polski lekarz pediatra, immunolog, doktor nauk medycznych, nauczyciel akademicki w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Specjalista w zakresie pediatrii ( I_stopień w 1994 i II_stopień w 1998). Ekspert w dziedzinie profilaktyki zakażeń, trener w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa opieki zdrowotnej. Popularyzator wiedzy medycznej .Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 1996 w Akademii Medycznej w Warszawie na podstawie rozprawy pt. Zapobieganie wirusowemu zapaleniu wątroby u dzieci z przewlekłymi chorobami nerek, której promotorem była Maria Sieniawska. W 2005 ukończył Podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Naukowo związany ze Szkołą Zdrowia Publicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Wykładał również w takich uczelniach, jak m.in. Wydział Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Studium Podyplomowe Prawa Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie .Członek krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych, takich jak: Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Europejskie Towarzystwo Mikrobiologii i Chorób Zakaźnych, Polskie Towarzystwo Nefrologii Dziecięcej, Europejskie Towarzystwo
Nefrologii Dziecięcej, Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Polskie Towarzystwo Wakcynologii (w tym były członek zarządu), Europejskie Towarzystwo Chorób Zakaźnych Dzieci, The Society for Healthcare Epidemiology of America oraz Stowarzyszenie Higieny Lecznictwa (przewodniczący). Autor lub współautor ponad 250 publikacji z zakresu m.in.: immunologii, szczepień ochronnych, profilaktyki, terapii i kontroli zakażeń oraz zakażeń szpitalnych.

Slide

Warsztaty miksologii - barmańskie show on-line
Podczas spotkania barmani przeprowadzą dla uczestników spotkania warsztaty barmańskie – zaprezentowane zostaną efektowne barmańskie sztuczki, oraz nowoczesne i niestandardowe sposoby przyrządzania drinków.
Podczas trwania warsztatów barmańskich Państwa goście nauczą się jak poprawnie przygotować pyszne koktajle ze składników dostarczonych prosto do domu.
 
•Program:
•wprowadzenie do miksologii domowej
•omówienie sprzętu i produktów w boxach
•podstawowe informacje o produkcie zapewnionym
•warsztaty praktyczne polegające na przerabianiu drinków z karty z uczestnikami za instruktarzem…shoty, shorty, longi, drinki płonące, warstwowe, kolorowe…
…małpi mózg, tequila BumBum, rainbow shots, płonąca tęczówka, caipiroshka, fresh lychee, tequila sunrise, coconut sunrise. itd.
•Czas trwania ok. 1,5h
Slide

Firmowy Lip Dub

Firmowy Lip Dub w Twoim domu – to rodzaj videoklipu / teledysku, w którym występuje wiele osób, poruszających ustami do odtwarzanej z playbacku muzyki.

Mieszkanie każdego z Was przybierze formę planu filmowego, który możecie zaaranżować w dowolny sposób. Następnie Waszym zadaniem będzie dobór odpowiedniej stylizacji. Nie zapomnijcie również o śmiesznych gadżetach, które zalegają w kartonach w Waszym domowym zaciszu. To właśnie one mogą dodać pikanterii Waszemu videoklipowi.

To, jaki charakter będzie miał videoklip pozostawiamy Wam! Pamiętajcie, że najważniejszym „składnikiem” LIP DUB-a jest dobra zabawa! To jak? Odnajdziecie w sobie nutkę kreatywności i pokażecie, co Wam w duszy gra?

Na koniec wszystkie nagrania zostaną zmontowane przez doświadczonego filmowca i powstanie z nich oryginalny świąteczny teledysk. To będzie naprawdę wyjątkowa pamiątka!

Slide

Sushi Master Akademia gotowania on-line

Spotkanie oraz naukę przyrządzania poprowadzi uznany i certyfikowany Sushi Master

Postać z bogatą historią i doświadczeniem
Na co dzień szkolący adeptów sztuki kulinarnej, a więc może będzie to początek nowego i bardzo przydatnego w życiu towarzyskim hobby
Większość niezbędnych produktów i narzędzi zostanie wcześniej dostarczona do uczestników
Wyjątkowym dodatkiem będzie Choya, tradycyjne japońskie wino śliwkowe
 

 

Slide

Degustacja whisky on-line
Podczas gdy większość z nas pracuje teraz w domu, postaramy się o wprowadzenie do tego miejsca wyjątkowej atmosfery
 
Nic tak nie integruje, jak kilka kropel dobrego trunku
 
Zadbamy o ciekawe wspomnienia, które pozostaną na długo w pamięci zaproszonych uczestników
Spotkamy się z koneserem Whisky
Otrzymamy przystępnie zaprezentowaną i ciekawą wiedzę
Poznamy zwyczaje, bezcenne przy okazji spotkań towarzyskich i biznesowych
Dowiemy się o tym, o czym tylko nam się wydawało że wiemy
Weźmiemy udział w prawdziwej degustacji, która niczym nie różni się od tych przeprowadzanych w tzw. realu
Poczujemy smaki i zapachy których wcześniej nie do końca byliśmy w stanie określić i nazwać
Będziemy mogli podyskutować na żywo z miłośnikiem i znawcą, który z przyjemnością zdradzi nam swoją tajemną wiedzę, by zintegrować  się przy tej wyjątkowej w swoim rodzaju okazji
Slide

Warsztaty czekoladowe on-ine

Trufle czekoladowe należą do jednych z najbardziej wykwintnych czekoladowych rarytasów. Istnieje wiele sposobów na ich przygotowanie, jednakże jedną wspólną ich cechą jest to, że zazwyczaj są okrągłe.

 •  Z pomocą instruktarzu będzie można spróbować własnych sił w kreacji słodkości.
 •  Wśród produktów do samodzielnego wykonania trufli znajdą się: korpusy czekoladowe, różne smaki, nadzień, różnorodne posypki do obtaczania trufli, 3 smaki czekolad.
 •  Stworzone wyroby, będzie można zapakować w pudełeczka.
 •  Goście otrzymają wszystkie niezbędne produkty i akcesoria

Oferujemy kompleksowe przygotowanie atrakcji, w tym:

Przygotowanie zestawu do  samodzielnego  robienia czekoladowych trufli wraz ze wszystkimi produktami i akcesoriami.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 • 18 korpusów czekoladowych ( po 6 z czekolady białej, mlecznej i ciemnej)
 • 5 rodzajów nadzień do korpusów
 • 3 rodzaje czekolad do obtaczania
 • 6 rodzajów posypek
 • Miseczki jednorazowe na czekoladę i posypki
 • papilotki
 • Łyżeczki jednorazowe
 • Czapeczkę kucharską
 • Rękawiczki jednorazowe
 • 2 opakowania papierowe ze wstążką do zapakowania

 

Slide

Stwórz własne perfumy I otul się zapachem

„Ludzie bowiem mogą zamykać oczy na wielkość, na grozę, na piękno, i mogą zamykać uszy na melodie albo bałamutne słowa. Ale nie mogą uciec przed zapachem.

Zapach bowiem jest bratem oddechu.

Zapach wnika do ludzkiego wnętrza wraz z oddechem i ludzie nie mogą się przed nim obronić, jeżeli chcą żyć. I zapach idzie prosto do serc, i tam w sposób kategoryczny rozstrzyga o skłonności lub pogardzie, odrazie lub ochocie, miłości lub nienawiści”

Patrick Suskind „ Pachnidło”

 

O historii perfum, choć nie tylko tej opartej na opowieści Patrica Suskinda „Pachnidło”, jak  współczesnym perfumiarstwie z pasją opowiada nasz mistrz, od kilkunastu lat zajmujący się zawodowo kreowaniem, „wąchaniem” i testowaniem zapachów.

Podczas spotkania warsztatowego, uczestnicy w części teoretycznej :

•co daje nos? funkcje zmysłu powonienia i nie tylko
•dowiedzą się o głównych składnikach perfum oraz pochodzeniu surowców perfumeryjnych
•poznają ciekawostki ze świata perfum
•kryteria stosowane przy zakupie perfum dowiedzą się jak je nosić, w zależności od pory dnia bądź pory roku.
 

W części praktycznej każdy z uczestników pod okiem prowadzącego, na bazie otrzymanego akordu stworzy swój własny zapach , który za pomocą dostarczonych składników będzie można modyfikować , tworzyć , ulepszać . W związku z tym, że uczestnicy otrzymają zestaw na wyłączność będą mogli wrócić do tworzenia zapachów w dowolnej chwili, w gronie przyjaciół czy rodziny. Każdy z uczestników robi samodzielnie swoją kompozycję ( prowadzący doradza i pomaga) jednakże w grupowej sesji wg ustalonego harmonogramu . Ponadto uczestnicy otrzymają próbki składników perfumeryjnych.

 

Każdy z uczestników na otrzyma pod wskazany adres:

•zestaw do tworzenia zapachu
•perfumetkę / atomizer,
•matrycę perfum jako poradnik zakupowy – rodzaj drogowskazu
Slide

Stand-up wprost do salonu

Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.

Termin przydatności to godzina pełna humoru obserwacyjnego okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi rodem z holiłudu, odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas.

 

 

Obecnie Grzegorza zobaczyć można z najnowszym programem pt. Termin przydatności. Na swoim koncie ma jeszcze dwa godzinne programy: Klamka zapadła i Flashback.  To łącznie ponad 3 godziny stand-upu przepełnionego charakterystyczną ekspresją, humorem obserwacyjnym i tematyką od dramatów życia codziennego po historię, media, absurdy społeczne. Jego filmy na autorskim kanale YouTube w ciągu 9 miesięcy od startu zanotowały łącznie ponad 5 mln wyświetleń, a razem z filmami z innych kanałów to już ponad 6 mln odsłon

Slide

Degustacja piwa z wizytą w Browarze on-line
Nasz reporter odwiedzi Browar w Krakowie , pokaże przepiękny budynek  który ma swoja historię. Nie rozłączając się, przejdzie do jego wnętrz aby dotrzeć do tzw. źródła. Wspólnie z uczestnikami zajrzy do wszystkich zakątków i zbada przeznaczenie każdego z istniejących tam urządzeń. Nie ruszając się z domu odwiedzimy jeden z browarów na naszym „Piwnym szlaku”
Przed zaplanowanym terminem, do każdego z uczestników dostarczymy przesyłkę o zawartości niezbędnej do przeprowadzenia degustacji
Po zakończeniu części formalnej spotkania, nasz prelegent przejmie prowadzenie już na wyłączność, zabierze wszystkich do Krakowa, gdzie w czasie rzeczywistym wspólnie odwiedzimy jeden z urokliwych regionalnych mikrobrowarów. Przewidujemy intensywną interakcję z uczestnikami.
W trakcie degustacji, uczestnicy będą mieli do wykonania zadania związane z butelkami na których w miejscu nazwy i gatunku piwa, widnieją jedynie numerki oraz z zawartością nieopisanych saszetek zawierających różne składniki używane podczas jego produkcji
Spotkamy się w z głównym piwowarem - najważniejszą postacią tego miejsca i wydobędziemy z niego tajemną wiedzę wytwarzania trunku
Na oczach uczestników nasz reporter pogryzie szyszki chmielowe, spróbuje słodu i przekaże swoje szczere doznania zapachowe i smakowe
Gdy już dowiemy się absolutnie wszystkiego co mistrz może nam zdradzić, przejdziemy do wspólnej degustacji i wymiany poglądów
Dyskusja tym razem będzie dotyczyła zapachu, koloru i smaku      bohatera naszej atrakcji w jego wielu odmianach i gatunkach – piwa!
Po degustacji do każdego piwa pojawią się zagadki – przeprowadzimy Quiz zdobytej wiedzy w którym przewidujemy atrakcyjne nagrody.
 

Dla każdego uczestnika spotkania dostarczymy do domu/paczkomatu  w styropianowym boxie piwa do degustacji oraz ewentualne przegryzki w postaci orzeszków, paluszków, krakersów

Slide

Ostatnia letnia biesiada u Pana Tadeusza Spotkanie dla Partnerów Handlowych

Wyjątkowy i niepowtarzalny event z okazji powrotu do szkoły – ostatnia letnia biesiada u Pana Tadeusza.

To spotkanie w klimacie pełne atrakcji przybliży nam specjały litewskie, oraz pozwoli odtworzyć aktywności tak popularne w epoce XIX w.

 

 

 

W programie:

•Prowadzenie przez pełną charyzmy osobę w stroju z epoki
•Zestaw powitalny składający się z litewskich delikatesów – kindziuk, ser dziugas, piwo
•Degustacja i warsztat robienia własnych nalewek
•Malowanie obrazu na płótnie on-line
•Podarunek za udział w spotkaniu – litewski miodowy specjał.

“Nalewka” pochodzi od polskiego słowa “nalewać”, lub “nalew”, co nawiązuje do procesu zalewania owoców, ziół, korzeni, itp. alkoholami. Słowo weszło do powszechnego użycia około połowy XIX wieku i występuje wyłącznie w języku polskim na podstawie czego twierdzi się, że nalewka jako gatunek regionalny jest trunkiem typowym i charakterystycznym tylko dla kultury polskiej.

W apteczce każdego polskiego dworku stało kilka gatunków nalewek, a receptury były pilnie strzeżone i przekazywano je sobie z pokolenia na pokolenie w domowych almanachach nazywanych “Silva rerum” (dosł. “Las rzeczy”), często dopiero w testamencie. Na wiek XVIII i XIX przypada złoty okres polskiego nalewkarstwa, czyli właśnie w czasie akcji Pana Tadeusza.

Slide

Japan – fascynująca podróż w 60 minut

Japonia w 60 minut, to interaktywne spotkanie szkoleniowo-integracyjne, promujące działalność Klienta, jego najnowsze produkty i usługi. 

Kreatywne podejście do koncepcji i oprawy na pozór typowego webinaru szkoleniowego, pozwoliło przełamać ciąg monotonnych szkoleń on-line, które od miesięcy realizowane są dla uczestników oraz połączyć świat wirtualny z rzeczywistym poprzez scenariusz i dostarczenie akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia wspólnych aktywności i atrakcji. Event na każdym etapie utrzymany jest na bazie motywu przewodniego, którym jest podróż i typowe doznania z nią związane:
-zaproszenie w postaci cyfrowego biletu lotniczego zawierającego dane uczestnika,
-prowadzący w roli kapitana samolotu i prelegenci stanowiący personel pokładowy,
-wnętrza kokpitu pilotów oraz kabiny pasażerskiej stanowiące virtualne tło dla występujących postaci
-charakterystyczne efekty dźwiękowe, słownictwo oraz narracja typowa dla podróży lotniczej.
W rezultacie Klient otrzymał realizację wydarzenia zapadającego w pamięć uczestników na długi czas.

Slide

Wigilijne spotkanie firmowe

Dla klienta z branży IT zorganizowaliśmy jak co roku spotkanie wigilijne dla Partnerów biznesowych on line, w który wzięło udział ponad 200 osób

Prezentacjach zostało przedstawione podsumowanie roku i plany na nowy. Całe spotkanie prowadziła Katarzyna Paksińska jak  również uświetniła go swoim solowym występem.

Po części głównej uczestnicy wzięli udział w warsztatach  na które wcześniej się zapisali i otrzymali tematycznie dobrane paczki produktowe.

Odbyły się warsztaty: stworzenia własnych perfum, nauka miksologii, warsztat tworzenia stroika w słoju.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą to napisz do nas: eventy@tomascon.com.pl

0

Obsłużonych klientów

0

Eventów Polskich

0

Zagranicznych eventów

0

Eventów online

Back to Top