Eventy

Zaufali nam

AB

"Praca na każdym etapie realizacji przebiegała wzorowo, rzetelnie i profesjonalnie. Naszym zdaniem Tomascon to solidny partner, który posiada godny zaufania zespół ludzi zaangażowanych w swoją pracę."

Marzena Seńkowska

Abbott
AkzoNobel
AlfaSigma

"Z firmą Tomascon współpracujemy od wielu lat w bardzo szerokim zakresie m.in. eventy połączone z programami motywacyjnymi, zestawy upominkowe, gadżety. Projekty były zawsze wykonane na bardzo wysokim poziomie, z pełną starannością oraz terminowo."

Katarzyna Sumińska-Jasińska

ALSO

Od wielu lat współpracujemy z firmąTomascon GCP Sp. z o.o. Sp. K. jeśli chodzi m.in, o obsługę programów motywacyjnych i lojalnościowych związanych z zakupem gadżetów i nagród, produkcją gadzetów i eventami online oraz wyjazdami zagranicznymi dla zwycięzców konkursów.

Na wyróżnienie zasługuje komunikacja, ponieważ nie ma problemu z uzyskaniem informacji o aktualnym statusie, czy wprowadzeniu zmian, nawet last minute. Przedstawiciele firmy bardzo starannie realizują każdy projekt, cechują się dużą elastycznością, kreatywnością i szybkością działania tak, aby każdy zakończył się sukcesem. 

Doceniając solidną postawę firmy TOMASCON z przyjemnością rekomendujemy ją jako rzetelnego Partnera.

Krzysztof Kamet

Alstom
Altaterra
Angellini

"Zaproponowana forma promocji zawsze odniosła oczekiwane efekty i zainteresowanie uczestników produktami naszej firmy oraz naszym stoiskiem."

Robert Nowak

Apleona Real Estate

Kontakt z pracownikami firmy jest stały na każdym etapie realizacji zlecenia, a dostawy realizowane są terminowo, zgodnie z ustaleniami

 

Magdalena Nowak

Asseco
AstraZenca
AVIVA
Belupo
Berlin Chemie
BNP Paribas
Boehringer

"Istotnym elementem współpracy jest także stały rozwój oferowanych usług, dzięki czemu zapewnia ona usługi o wysokim standardzie."

Barbara Żmuda

Bostin Scientific
Business Lease
CFI Hotels
Check Point
Chilli Zet
CISCO
Codility
Dakea
Dubai Airports
EDEN
Egis
Ekuanuba
Endo
Enprom
Espefa
First Data

"Pomysł i strategia działania zostały przygotowane w sposób profesjonalny."

Artur Jesionowski

Forcepoint
FUJITSU
Fundacja UP
Gmina Ursynów
HP
Iglotex

"Powierzone prace zostały wykonane bez zarzutu i z dużym zaangażowaniem ze strony Tomascon. Rekomendujemy współpracę z Tomascon jako rzetelnym partnerem."

INGENICO

"Każdorazowo spotykamy się z zaangażowaniem oraz kreatywnością przy realizacji naszych zleceń. Za każdym razem mogliśmy uczestniczyć w innym ciekawym programie."

Marcin Budziszewski

Ingram
Intel
Lazienki Królewskie
LOT

"Bardzo chwalimy otrzymane towary, które są estetyczne, miłe w dotyku i posiadają niezbędne atesty. Z przyjemnością stwierdzamy, że jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi solidnego partnera."

Agata Chojnacka-Platek

MDP
Mercus Logistyka

"Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Tomascon GCP Sp. z o.o. Sp.k. w marcu br. zamawiając 100 000 maseczek ochronnych. 
Towar został dostarczony zgodnie z ustaleniami, cały czas byliśmy informowani o statusie naszego zamówienia, nie było problemu z kontaktem z przedstawicielem handlowym firmy."

 

Sławomir Krawczyk

Microsoft

"Ich nietuzinkowe kreacje oraz pomysły, przyczyniły się do szerokiej rozpoznawalności w naszej firmie. Wszystkie prace wykonywane były sprawnie, terminowo, zgodnie z wszelkimi zasadami compliance."

Milena Chlebowska

Mostostal

Tomascon GCP Sp. z o.o. Sp.K. jest naszym partnerem od wielu lat. Zwracamy się do nich, gdy pojawia się zapotrzebowanie na nowe gadżety lub materiały POS.

Produkty dostarczane są zgodnie z zamówieniem i wszystkimi ustaleniami, a nasz opiekun jest z nami w kontakcie cały czas, informując o aktualnym statusie. Nigdy nie ma problemu z uzyskaniem informacji i kontaktem z przedstawicielem firmy.

Dotychczasową współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy TOMASCON jako godnego polecenia partnera biznesowego.

Arkadiusz Zbróg

MPEC Rzeszów
Novo Nordisk
Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie
OLIMP Labs
ORACLE
Oriflame
PayU

"Wysoki poziom wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu, a także terminowość i dbałość o detale."

 

Radosław Rębkowski

PGNiG
Politechnika Gdańska
Purina

"Agencja w doskonały sposób wywiązała się z obowiązków. Od dokładnej odpowiedzi na brief poprzez finalne wykonanie projektu."

Łukasz Nowak

PZU
Ratels
RRC
RTV EURO AGD
Scania
Septodont
Śnieżka
Stada
Standard Chartered
T-systems
Tech Data
Toyota Bank
Toyota Radość
TRUMPF
TZF
UMK
Unipharm
Uniwersytet Warszawski
Urząd Gminy Michałowice

"Firma Tomascon zorganizowała i przeprowadziła trzy warsztaty dla wolontariuszy podczas Gminnego Dnia Wolontariusza, w tym: warsztaty kręcenia lizaków, stanowisko z wirtualnymi grami, warsztaty dekorowania toreb materiałowych. Warsztaty były zorganizowane i przeprowadzone z dużą starannością i profesjonalizmem. Pracownicy mieli bardzo dobry kontakt z gośćmi, zachęcali do uczestnictwa w atrakcjach, co miało pozytywny wpływ na atmosferę i jakość wydarzenia."

Iwona Radzimirska

USP
Valentis
Verco
Vetoquinol
Vinpol
Back to Top