Incentive

Incentive

Incentive, czyli motywacja. Wyjazdy motywacyjne z Tomascone to podróże aktywne i atrakcyjne. Taki wyjazd może być nagrodą w konkursie sprzedażowym, albo eventem integracyjnym dla pracowników na koniec kwartału.


Wyjazdy zagraniczne do najdalszych skrajów świata - Jordania, Dominikana, Przylądek Dobrej Nadziei, czy też dedykowane programy w znanym miejscach - Andaluzja, Wenecja lub Praga, czy też wizyta w najlepszej restauracji na świecie. A może po prostu wyjazd narciarski lub pod żagle. Z Tomasconem każdy kierunek to sukces.

Nasze realizacje
Slide

Islandia - północna kraina lodu

Popularnym ostatnio kierunkiem wypraw jest północ – odludna, dzika i piękna. Naszych klientów zabraliśmy już w podróż do Laponii, Szkocji i na Islandię.

Wyprawa na Islandię obfitowała w ekstremalne wrażenia. Uczestnicy wyprawy mieli okazję zdobyć górę lodową przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz przeprawić się samochodami monster truck przez lodowiec. Odwiedzili wybuchające gejzery i wybrali się jeepami do miejsca złączenia eurazjatyckiej i północnoamerykańskiej płyty tektonicznej. W ramach odpoczynku była biesiada w wiosce wikingów i wizyta w geotermalnym SPA. W Laponii również było intensywnie: przejażdżka saniami zaprzężonymi w husky, safari na skuterach śnieżnych, oglądanie zorzy polarnej i tradycyjne wędkowanie spod lodu dostarczyły mnóstwo emocji.

Slide

Jordania - perła pustyni

Jordania w stylu Indiany Jonesa

Wyprawa do Jordanii upłynęła nam pod znakiem przygód rodem z Indiany Jonesa. Zwiedzaliśmy starożytne miasto w Petrze, mozolnie wykute w skałach 2000 lat temu. Odwiedziliśmy zapierający dech w piersiach skarbiec al-Chazane, ten sam, wokół którego toczy się akcja filmu „Indiana Jones i ostatnia krucjata”. Pokonaliśmy ogromny wąwóz As-Sik i przemierzaliśmy jeepami niedostępną pustynię Wadi-Rum. Był także czas na zwiedzanie stolicy Jordanii, Ammanu, i kąpiel w Morzu Martwym – tak słonym, że bez żadnego wysiłku można leżeć na jego powierzchni.

Slide

Grecja - team building i odkrywanie Aten

Mamma Mia - Grecka Feta. Wyjazd pod znakiem przygód i podziwiania kraju o przebogatej kulturze, podsycony smakami lokalnych restauracji.

Wyprawa do Aten zaczęła się od gry miejskiej w centrum starożytnego centrum miasta. Dzięki tej aktywności uczestnicy spacerując przez trójkąt Plaka, Monastiraki i Psirri, otaczające wspaniały Akropol, mieli okazję lepiej odkryć zakamarki Aten. Zwiedziliśmy rónież Muzeum Akropolu i Wzgórze z ruinami fantastycznych greckich budowli. Kolejnego dnia, na specjalnie wyczarterowanym jachcie odbyliśmy podróż ja jedną z wysp -Eginę, gdzie czekała niesamowita atrakcja - rajd skuterami po wyspie. Egina to piękna grecka wyspa w Zatoce Sarońskiej. Ten program ma na celu odkrywanie i poznawanie Eginy, i jednocześnie zabawę na skuterach. Zapierające dech w piersiach podjazdy i wąskie, kręte drogi poprowadzą uczestników przez jedne z najpiękniejszych krajobrazów, do malowniczych wiosek i słonecznych plaż.Ta podróż zabierze gości przez jedne z najbardziej ekscytujących miejsc na wyspie Egina. W szczególności będą mogli odwiedzić Souvalę po skalistej stronie wyspy, Paleochorę, średniowieczną stolicę wyspy zbudowaną w sosnowej części, wioskę Kipseli i jej las drzew pistacjowych, starożytną świątynię bogini Ateny. Afea, malowniczą zatokę Agia Marina i wreszcie wioskę rybacka Perdika. Na każdym kroku towrzyszyła nam niesamowita grecka kuchnia, w najlepszych ateńskich restauracjach. Nie zabrakło również uczestnictwa w w pokazie greckich tańców.

Slide

Regaty żeglarskie na Mazurach

Integracja, rywalizacja, wiatr, żagle i słońce - wszystko to nas spotka podczas specjalnie zorganizowanych regat żeglarskich.

Po podzieleniu grupy na załogi żeglarskie, każda załoga zostaje przeszkolona pod okiem doświadczonego instruktora/sternika. Osoby początkujące nauczą się podstaw żeglarstwa a następnie wyruszymy po ustalonej trasie. Zespół, który pokona trase w najkrótszym czasie - wygrywa!

Slide

Beach party nad Bałtykiem

Impreza taneczna na plaży przy zachodzie słońca przy dźwiękach najlepszej klubowej muzyki i płonących latarniach!

Beach party jak w karaibskich tropikalnych klubach przeniesiemy nad letni Bałtyk. Ty i Twoi goście poczują się jak w tropikach.

Slide

Wyjazd zimowy - narty, kultura i góry Bułgarii

Narciarskie wyjazdy to nasza specjalność! W poszukiwaniu nieodkrytych tras wychodzimy poza utarte destynacje narciarskie, tak by zaproponować również coś dla osób, które jeździć nie mogą.

Podczas zimowego wyjazdu do Bułgarii nie tylko jeździliśmy po stokach najlepszego rejonu narciarskiego w kraju, ale również pokonaliśmy góry wierzchem i na skuterach śnieżnych a wieczorami oglądaliśmy pokaz muzyki i tańców folklorystycznych w lokalnej knajpie i pokaz magika, przywiezionego z Polski. A wszystko to dla grupy blisko 100 pracowników.

Slide

Narty, psie zaprzęgi i piwne spa na Słowacji

Dwudniowy firmowy wyjazd na narty? Czemu nie. Jeśli jednak w grupie znajduje się sporo osób, która na nartach (ani snowboardzie) nie jeździ to zapewnienie im ciekawych atrakcji zimowych poza sezonem jest nie lada wyzwaniem. 

Dlatego dla tych nieszusujących zorganizowaliśmy przejażdki psimi zaprzęgami, a dla całej grupy wieczorne integracje w postaci zwiedzania Popradu szlakiem mini browarów - degustacje i kąpiele piwne.

Slide

Wenecja - Bal u Casanowy!

Wyjazd dla partnerów do magicznej Wenecji śladami Casanowy

 

Podczas corocznego wyjazdu dla najlepszych partnerów zwiedziliśmy urokliwą Wenecję. Wpierw wybraliśmy się gondolami na rejs po kanałach oraz zwiedziliśmy najważniejsze zabytki Wenecji - Plac Św. Marka, Pałac Dożów. Następnego dnia udaliśmy się na warsztat tworzenia masek weneckich oraz skorzystaliśmy z czasu wolnego aby zwiedzić wystawy z okazji Weneckiego Biennale. Wieczorem zaś udaliśmy się na Bal u Casanovy. Piękne wnętrza Pałacu - Hotelu Monaco and Grand Canal gościły naszych uczestników, a jako elementy rozrywkowe towarzyszyły występy postaci z tradycyjnych włoskich komedii oraz Casanova, we własnej osobie. Uczestnicy wzięli udział w kursie tańca oraz założyli stworzone przez siebie wcześniej weneckie maski. 

Nocowaliśmy w Hotelu Kempinski, położonym na przepięknej wyspie San Clemente.

Slide

Porto - winnym szlakiem

Niezliczone degustacje wina porto, gra miejska, przejazd terenówkami po winnicach spływ rzeką Douro - to wszystko czekało na zwycieżców konkursu sprzeażowego

Porto - to miasto słynie z winnic i wina słynnego na całym świecie. Zabraliśmy uczestników na podróż winnym szlakiem, po winnicach, gdzie od wieków produkuje się wino porto. Podczas trzydniowego pobytu po winnych wzgórzach jeździliśmy terenówkami, płynęliśmy łodzią po górnym biegu rzeki Douro, a stare miasto zwiedzaliśmy w trakcie gry miejskiej. A ile wina zdegustowaliśmy po drodze - tego nikt nie zliczy...

Slide

Lato w maju - Andaluzja i Costa del Sol

Andaluzja - kraina słońca, torreadorów, malowniczych górskich miasteczek i pysznego jedzenia

Podczas trzydniowej wyprawy do Andaluzji jeździliśmy kabrioletami i terenówkami i rozwiązywaliśmy zadania po drodze. Zwiedziliśmy miasto Ronda - słynne z pierwszej na świecie areny walki byków i kamiennego mostu, a przede wszystkim łapaliśmy południowe słońce  

Slide

Dominkana – lazurowe wody, przepiękne plaże

Nie zabrakło czasu na plażowanie, nurkowanie ale program rekreacyjny i integracyjny był mocno napięty.  

Konie, quady, buggies i związane z tym zabawy na ranczo. Rancho położone wśród dzikiej roślinności nad rzeką Yuma. 
Zwiedzanie Altos de Chavon,  zejście schodami do rzeki Chavon gdzie grupa wsiadła na dwupoziomowy katamaran. Na pokładzie nauka tańca „Bachata”. Dopłynęliśmy też na Samanę , oglądaliśmy  jaskinie  Indian Taino w Parku Narodowym Los Haitises.
Podczas wyprawy  jeepami mieliśmy przystanek w  fabryce cygar gdzie uczyliśmy się  zwijania oraz zaliczyliśmy najdłuższy zjazd kolejką linową- tyrolską. Pełen adrenaliny okazał się rating. Pełni wrażeń i przecudnych widoków oraz doznań smakowanych wróciliśmy po 8 dniach do Polski.

Slide

Praga piwnym szlakiem

Czechy - kraj piwem płynący, w którego stolicy zwiedzaliśmy minibrowary.

Czeskie piwo jest prawdopodobnie najlepsze na świecie. Dlatego wybraliśmy się z grupą do czeskiej Pragi w celu zwiedzenia lokalnych minibrowarów, poznania sposobu warzenia piwa oraz degustowaliśmy różne gatunki piw. Naturalnie poznaliśmy również ciekawostki dotyczące Pragi i Czechów.

Slide

MADAGASKAR -Wyspa lemurów

Laureaci konkursu jednej z międzynarodowych firm z branży IT mieli okazję pojechać w podróż na egzotyczny Madagaskar.

Program obfitował w liczne wizyty w parkach narodowych w celu podziwiania unikalnej przyrody wyspy, w tym niezwykłych lemurów, występujących na świecie tylko w tym miejscu. Wizyta w Parkach Narodowych Ranomafana oraz Isalo ukazała również ciekawy świat roślinny oraz piękne krajobrazy.

Uczestnicy mieli także okazję poznać bliżej ciekawą kulturę i historię mieszkańców wyspy – Malgaszy, odwiedzając miasteczka Antsirabe i Fianarantsoa. Dopełnieniem podroży był wypoczynek nad Oceanem Indyjskim na piaszczystych plażach Ifaty z okazją do snorkelingu i rejsu tradycyjną łodzią.

Slide

Gruzja - magia orientu

Gruzja stwarza wyśmienite warunki na wyjazd incentive. Znajdziemy tu wyśmienitą kuchnię i rewelacyjne wino, wspaniałe narodowe tańce i dobrą zabawę.

Podczas tego wyjazdu zwiedzaliśmy skalne miasto Upliscciche oraz muzeum Stalina, stolicę kraju Tbilisi. Nie zabrakło uroczystej kolacja z pokazem tańców gruzińskich i degustacją wina. Chętni mogli spróbować swych sił w gruzińskim tańcu narodowym. Zwiedziliśmy również górskie cerkwie, malownicze góry i wąwozy z perspektywy samochodów z napędem 4x4 oraz winnice.

 

Slide

SZKOCJA - Szlakiem Whisky

Jednym z wyjazdów motywacyjnych była Szkocja – kraina porośniętych trawami wzgórz, tajemniczych jezior i zamków.

Podczas wyprawy uczestnicy mieli okazję zwiedzić siedzibę Szkockiego Stowarzyszenia Whisky, poczuć  atmosferę edynburskich whisky-pubów, poznać  proces wyrobu i delektować się  smakiem mieszanek the Famous Grouse oraz odwiedzić kameralną destylarnię Glenturret. Przygoda z Whisky rozgrywała się w pięknym otoczeniu szkockich jezior, m.in. Loch Lomond. Wizyta w zamku Sterling i edynburskiej twierdzy przeniosła Gości w świat Stuartów i walecznego Williama Wallace’a.

Slide

Cabo Verde. Raj na ziemi!

Wyspy Zielonego Przylądka czyli Cabo Verde to miejsce na mapie świata w którym na każdym kroku możesz usłyszeć uśmiech w powiedzeniu "No Stress" oraz doświadczyć tego że ludzie naprawdę tak żyją. 

Slide

Dolomity narciarskie - Marmolada i białe stoki

Białe szaleństwo na stokach Dolomitów

Marmolada to najwyższy szczyt Dolomitów. Nazywana jest "królową Dolomitów". To idealne miejsce dla tych, którzy lubią spędzać całe dni na stoku. Trasy Marmolady to lodowiec, na którym można szaleć przez cały rok. Atrakcyjność resortu rośnie z uwagi na fakt, że ośrodek narciarski połączony jest z terenami Arabby i karuzeli Sella Rondy.

Slide

Dubrownik – Perła Adriatyku

Dubrownik, zwany też "Perłą Adriatyku", wyjazd, który zorganizowaliśmy w ramach integracji w 2013 roku. 

Podczas tego wyjazdu zwiedzaliśmy Stare Miasto w Dubrowniku, Cavtat – urocze miasteczko oddalone o niecałe 30 km na południe i wracaliśmy łodzią do Hotelu.  Następnego dnia testowaliśmy wina lokalnej winnicy, ścigaliśmy się motorówkami do malowniczo położonej lokalnej tawerny specjalizującej się w przyrządzaniu ostryg. Zwiedzaliśmy również produkcję soli z wody morskiej w miejscowości Ston. Jako jedna z bardziej atrakcyjnych form integracji przygotowaliśmy wspólnie lunch w tradycyjnych kornwalijskim domu. Wspólnie gotowaliśmy lokalne danie tzw. „Peka” a nazwa odnosi się do metalowej osłony kopułowej, często wykonanej z żelaza. Naczynia tego używa się do gotowania żywności na palenisku, poprzez pokrycie jej płonącymi węglami.To bardzo popularne tradycyjne danie mające już ponad tysiącletnią historię.

 

Slide

Andora – narty w Pirenejach

Aktywny wyjazd na śnieżne szaleństwo. Przepiękne trasy, widoki i luksusy. Gondola wjeżdżała wprost do hotelu a widok ze strefy Wellness rozpościerał się na stoki narciarskie.

Zarówno narciarze jak i zwolennicy opalania nie mieli czasu na nudę. Poza jazdą na nartach było zaplanowane bardzo dużo aktywności. Zorganizowaliśmy zawody kartingowe po lodzie, zaprzęgi psie. A największym zaskoczeniem był nocny wjazd ratrakami na stok aby spędzić noc w lodowym igloo! Po wykwintnej kolacji i imprezie przy muzyce czekały już na ciepłe śpiwory i lodowe łoża. Do dyspozycji  było  jacuzzi z widokiem na rozgwieżdżone niebo i drewniana sauna! 

Kolejny dzień pobytu, również narciarski, obfitował w dynamiczne atrakcje. Rano po śniadaniu w igloo grupa zjechała  po świeżych trasach jako pierwsi, jeszcze przed otwarciem stacji narciarskiej. Na dole czekały  skutery śnieżne – godzinna wyprawa po najpiękniejszych zakątkach doliny. Potem jazda  na nartach a przed powrotem do hotelu każdy z miał okazję poprowadzić jeszcze prawdziwy psi zaprzęg. Ostatniego dnia  rankiem był wyjazd  do sąsiedniej doliny, by zobaczyć Pireneje z nowej perspektywy. Tym razem środkiem transportu były balony. Niesamowite widoki na ośnieżone wierzchołki trzech pirenejskich krajów na zawsze zostaną w pamięci. Po wylądowaniu czekało na uczestników  prawdziwe katalońskie śniadanie). Po posiłku kolejna atrakcja przejazd jeepami 4x4 do najwyżej położonej winnicy w Europie. Zaprezentowana została metodę tworzenia wysokogórskiego wina oraz jego smak – podczas degustacji. Wśród ośnieżonych winorośli, w przytulnej kamiennej restauracji zasmakowaliśmy w andorskim mięsie z grilla i katalońskich deserach..

I na koniec była pożegnalnej kolacja w tradycyjnej andorskiej restauracji, by przy dźwiękach hiszpańskiej muzyki i cavie.

 

Slide

Noma - wizyta w najlepszej restauracji na świecie

Jako główny punkt programu zjedliśmy kolację w restauracji Noma, wyróżnionej dwiema gwiazdkami Michelin. Oprócz tego, zwiedzaliśmy browary Carlsberg, skosztowaliśmy lokalne specjały i zwiedzaliśmy Kopenhagę z lądu jak i z poziomu jej urokliwych kanałów.

W przeszłości Kopenhaga była wioską rybacką Wikingów i po dziś dzień można w niej znaleźć ślady nordyckich osadników. W Kopenhadze można podziwiać zarówno współczesną architekturę, jak i zabytki, takie jak obserwatorium Round Tower, będące doskonałym przykładem XVII-wiecznej architektury. Galerie sztuki, wąskie uliczki, kanały, parki i barokowe kościoły otaczają miejskie atrakcje kulturalne.

Jako główny punkt programu zjedliśmy kolację w restauracji Noma, wyróżnionej dwiema gwiazdkami Michelin. Oprócz tego, zwiedzaliśmy browary Carlsberg, skosztowaliśmy lokalne specjały i zwiedzaliśmy Kopenhagę z lądu jak i z poziomu jej urokliwych kanałów.

Oprócz tego odwiedziliśmy Park Tivoli - najstarszy park rozrywki na świecie

Slide

Teneryfa

Teneryfa i pozostałe Wyspy Kanaryjskie rozpieszczają słońcem, temperaturą powietrza i wody.

Zaskakują nas również różnorodnością klimatu i endemicznej roślinności w zależności od tego na jakiej wysokości się znajdziemy.
To wszystko połączone z kulturą i mentalnością rdzennych mieszkańców, pozostawia w pamięci wspomnienia dzięki którym pierwszy poobyt bardzo często okazuje się nie ostatnim.

Slide

Laponia – lodowa kraina

Laponia. Kraina lodu i śniegu. To idealne miejsce na firmowy wyjazd!

Wielogodzinne rajdy na skuterach śnieżnych, powożenie psimi zaprzęgami, gokarty na lodzie, zawody drwali, odwiedziny u prawdziwego szamana, łowienie ryb spod lodu oraz obowiązkowa „audiencja” u Świętego Mikołaja to jedynie część zaproponowanych atrakcji.

Dodatkowym atutem programu były noclegi w miejscach całkowicie niezwykłych - od lodowego hotelu, po chaty w dawnej bazie górniczej. Wyprawa do Laponii zapewniła przeżycia, których nasi Goście podczas samodzielnej eskapady nie mogliby doświadczyć.

 
Slide

RPA - nurkowanie z rekinami, safari i wiele innych..

Zamiast czytać, zobaczcie sami:


Slide

Budapeszt. Zwiedzanie i lokalny folklor

Wyjazd do Budapesztu to nie tylko zwiedzanie tej pięknej stolicy ale spotkanie z węgierskim folklorem.

Podczas wieczornej kolacji z programem folklorystycznym jest bardzo lubianą atrakcją w Budapeszcie. Rozkoszowaliśmy się kuchnią madziarską i muzyką węgierską.

 
Slide

Paryż - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2016 roku

Dla najlepszych z branży IT zorganizowaliśmy wyjazd aby kibicować polskiej reprezentacji bezpośrednio  ze stadionu podczas Mistrzostw Europy w Paryżu. Poza emocjonującym wydarzeniem sportowym odwiedziliśmy najciekawsze zakątki Paryża  

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od panoramy roztaczającej się ze słynnej wieży Eiffla i rejsu po Sekwanie. Nie mogło również zabraknąć czasu na wizytę w najsłynniejszej galerii Paryża – Galeries Lafayette, Operze Garnier czy Luwrze.

Wisienką na torcie była wizyta i kolacja w artystycznej dzielnicy Montmartre i spacer Polami Elizejskimi.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą to napisz do nas: eventy@tomascon.com.pl

0

Obsłużonych klientów

0

Eventów Polskich

0

Zagranicznych eventów

0

Eventów online

Back to Top