Eventy

O nas

O nas

TOMASCON to w pełni zorganizowany zespół zdolny do realizacji największych i najbardziej wyszukanych przedsięwzięć. Doświadczenie oraz know-how pozwalają nam na walkę o najbardziej wymagających klientów. Zespół Tomascon to nie tylko pracownicy agencji, to również nasi stali współpracownicy oraz sprawdzeni i rzetelni podwykonawcy, z którymi od lat z sukcesami współpracujemy na wielu płaszczyznach. To, co robimy, robimy z pasją i wyczuciem. Firma Tomascon działa na polskim rynku reklamowym już od 1999 roku.

 

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług, jako że jesteśmy świadomi zaufania, jakim nas obdarzono. W organizacji imprez wizerunkowych nie ma miejsca na najdrobniejszy błąd i ta wiedza napędza nas do działania, do stałego dbania o poziom oraz do rozwoju. Dzięki temu jesteśmy też w stanie podejmować coraz to nowe, bardziej ambitne wyzwania.

Realizację każdego zadania rozpoczynamy od rozmowy – to ona zbliża ludzi i pozwala ustalić pożądany zakres prac. W naszym działaniu unikamy myślenia szablonami. Wiemy przecież, że nie ma rozwiązań uniwersalnych, tak samo dobrych dla wszystkich. Dzięki temu możemy cieszyć się zadowoleniem coraz szerszego grona klientów. Wśród nich wielu to klienci stali, którzy wracają do nas za każdym razem, gdy stają przed kolejnym wyzwaniem reklamowym. Są przekonani, że mogą na nas liczyć. Zapraszamy do współpracy, aby i Państwo mogli się o tym przekonać!

W ciągu tych wszystkich lat pozyskaliśmy doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam na dynamiczne odpowiadanie na zmieniające się błyskawicznie potrzeby rynku. Tomascon to w pełni zorganizowany zespół zdolny do realizacji największych  i najbardziej wyszukanych przedsięwzięć.

 

CO ROBIMY?

Naszą ofertę budujemy przede wszystkim w oparciu o usługi z zakresu BTL oraz event marketingu. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją imprez firmowych i promocyjnych, przy których realizacji wykazujemy się elastycznością i kreatywnością. Każdy pomysł jesteśmy w stanie przekuć w znakomite wydarzenie, które spełni swoje zadanie reklamowe oraz zapewni mnóstwo zabawy i dobrej rozrywki.

Świetnie sprawdzamy się w roli organizatora konferencji, spotkań branżowych, konferencji prasowych oraz kongresów. Dbamy o całokształt działań niezbędnych  do realizacji takiego wydarzenia – od planu, poprzez przygotowania, zapewnienie materiałów, aż po imponującą realizację.

Z powodzeniem organizujemy wyjazdy motywacyjne – zarówno do urokliwych zakątków Polski, jak i do najbardziej egzotycznych miejsc na naszym globie. Świat nie ma przed nami tajemnic!

Każdy typ wydarzenia jesteśmy w stanie uatrakcyjnić na milion sposób, zawsze szukając tych najtrafniej odpowiadającym potrzebom klienta i grupy, do której adresowane jest wydarzenie.

Dostarczamy także wysokiej klasy odzież reklamową i gadżety promocyjne, przygotowujemy także kosze okazjonalne. Nasze doświadczenie zaowocowało powstaniem katalogu gadżetów dla branży farmaceutycznej, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.

Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo w dziale IMPREZY/EVENTY lub GADŻETY/GADŻETY MEDYCZNE.

 
Back to Top