Eventy firmowe

Eventy firmowe

Spotkania integracyjne, eventy dla klientów czy partnerów. To właśnie eventy firmowe. A w najlepszym wykonaniu są eventy firmowy organizowane przez Tomascon 


Nasze realizacje
Slide

Żagle, wake boarding na Mazurach

Ciepłe, letnie dni na Mazurach. Tak właśnie wyglądało spotkanie integracyjne naszego klienta - lidera branży IT. 

Uczestnicy mogli sprawdzić swoich sił w regatach łódkami na wodach Wielkich Jezior Mazurskich, pływaniu na wakeboardzie na specjalnie przygotowanym torze w Wake Parku i pływaniu motorówkami  i podczas porannego lotu balonem. Wieczorami zaś nie zabrakło integracyjnych spotkań przy muzyce i ognisko oraz na pływającej dyskotece! 

Slide

Bal w stylu Wielkiego Gatsby'ego - lata 20-te

"Little party never killed nobody" - w rytm tego i wielu wielu innych przebojów, w klimacie lat 20-tych bawili się goście na kanawałowym balu z tematem przewodnim Wielki Gatsby

Wspaniałe dekoracje, stylowy samochód witający gości, zespół grające przeboje z filmu, fotobudka, wreszcie- postać Wielkiego Gatsby'ego animująca wydarzenie.. to wszystko czekało na uczestników tego karnawałowego balu. Do tego możliwość skorzystania z akcesoriów do przebrania, pyszne jedzenie i napoje w temacie. Cóż więcej potrzeba?

Slide

Nocne zwiedzanie Kazimierza Dolnego

Zwiedzanie rynku Kazimierza Dolnego i wąwozów lessowych w całkowitej ciemności!

Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Podczas krótkiego-jednodniowego szkolenia nocne zwiedzanie miasta i jego atrakcji to najlepsza aktywność aby zintegrować grupę. Po mieście poruszamy się elektrycznymi meleksami i zwiedzamy starówkę, zamek i wąwozy lessowe. Te ostatnie przy świetle pochodni! 

Slide

Warsztaty sushi - stacjonarnie i on-line

Warsztaty sushi pod okiem sushi-mastera

Nic tak nie integruje jak wspólne przygotowywanie posiłków. Podczas warsztatów sushi poznamy tajniki przygotowywania japońskiego sushi i pod okiem sushi-mastera nauczymy się robić je samemu! Warsztaty te prowadzimy zarówno stacjonarnie jak i on-line. W każdym z przypadków wszystkie niezbędne składniki są dostarczone. 

Slide

Integracja firmowa na bałtyckiej plaży

Plaża na wyłączność, z morzem atrakcji - turniej siatkówki, giga piłkarzyki, tor do rywalizacji, rzeźby piaskowe, DJ, chill-room

Dla naszego klienta - giganta z branży IT zorganizowaliśmy cały dzień atrakcji integracyjnych na plaży oraz wieczorną imprezę z DJem w hotelu.

Na uczestników na wynajętej na wyłączność plaży czekały rozgrywki siatkówki i piłkarzyki-zorbing, tor przeszkód, rzeźbienie w piasku oraz brandowana strefa chilloutu. Co lepiej integruje zespół niż wspólne rozgrywki sportowe na brzegiem morza?

Slide

Stanowisko VR z grami

Gry w rzeczystości wirtualnej to świetna atrakcja na spotkania i targi

Czy to integracja zespołu, czy tematyczna rozrywka podczas spotkania firmowego. Mamy grę VR na każdą okazję. W komplecie z okularami HTC Vive i ultra-szybkim komputerem. 

Slide

Louch produktu - event biurowy

Wypuszczenie nowego produktu to zawsze okazja do świętowania. A przy tym jeśli można zagrać w gry biurowe, to już prawdziwe święto!

Podczas dnia, w którym nasz klient wypuścił na rynek nowy swój produkt na pracowników czekał ogrom atrakcji. Już wychodząc z windy widać było zaskoczenie, kiedy cały hol windowy był wyklejony grafiką produktową. Następnie każdy mógł przyłożyć cegiełkę do budowy nowego ERPa - produktu. Cegiełka brała udział w losowaniu nagród podczas spotkania wszystkich pracowników z zarządem. Na pracowników czekała równiez specjalnie przygotowana herbata oraz poczęstunek kuchni tajskiej do własnego skomponowania - tak jak nowy ERP

Slide

Atrakcje w biurze. Czekolada i herbata

Co może być lepszego niż gorąca czekolada, wprost w biurze?

W chłodny zimowy dzień przygotowaliśmy dystrybucję gorącej czekolady i herbaty podczas przerwy lunchowej w biurze klienta. Każdy z pracowników dzień wcześniej otrzymał kupon na porcję czekolady lub herbaty.

Slide

Impreza hawajska - Jastarnia

Hawajskie rytmy, morze kwiatów i bezkresna plaża. To recepta na wakacyjny event

Dla naszego klienta zorganizowaliśmy imprezę w stylu hawajskim. Od gier integracyjnych na plaży w ramach budowy maszyny goldberga, przez dekoracje kwiatowe i wybór restauracji położonej nabrzegu morza, skończywszy na kolorowych drinkach i tańcach hula. To wszystko sprawia, że gorące Hawaje przenosimy nad nasz polski Bałtyk. Aloha!

Slide

Szkolenie Samuraj biznesu

Pokaz i mini-warsztat  inspirujący doskonalenie narzędzi biznesowych oparty o filozofię IAIDO czyli japońskiej sztuki miecza.

Co zyskują uczestnicy?

Podczas  pokazu i warsztatu uczestnicy poznaja i i przeżywaja nowe sposoby postrzegania i doznawania rzeczywistości. Otrzymują zachętę do pracy nad sobą i stałego samodoskonalenia.  Analizują i "resetują" mozliwości ciała, umysłu i emocji jako narzędzi działania w biznesie.

Co jest celem?

  • Pokazanie możliwości innej drogi rozwoju osobowości menedżerów i dostarczenie im inspiracji do pracy nad sobą.
  • Pokazanie metody i praktyki harmonijnego połączenia ciała, umysłu i emocji
  • Pokazanie odmiennej, świadomej  metody postrzegania i porządkowania rzeczywistości.
  • Pokazanie i nauka technik panowania nad czasem, przestrzenią, własnym ciałem i umysłem.
  • Pokazanie roli intuicji i sztuki „rozpoznawania serca”  czyli rzeczywistych intencji partnera w biznesie

 

Jakie są efekty?

Po ukończeniu zajęć uczestnik:

  • Jest świadomy  roli i wagi harmonijnego współdziałania umysłu, ciała i emocji.
  • Umie posługiwać się oddechem, jako regulatorem energii i narzędziem wspomagającym  działania.
  • Wie jak ćwiczyć  gotowość, uważność, świadome istnienie w czasie i przestrzeni  oraz koncentrację.
  • Wie jak postrzegać całość zjawiska i procesu nie blokując działania skupieniem na jego mniej istotnych sygnałach i fragmentach (enzan no metsuke)

 

Jak to zrobimy?

Zademonstrujemy podstawowe zasady i techniki japońskiej szermierki IAIDO i filozofii tradycyjnych sztuk walki.

Zaproponujemy uczestnikom kilka inspirujących i integrujących ćwiczeń. Dzięki temu zaangażowani w zabawę uczestnicy zobaczą rzeczywistość i  świat biznesu oczami japońskiego wojownika.

Wyjaśnimy i pokażemy w jaki sposób zasady rządzące sztukami walki można przełożyć na działanie biznesowe i wykorzystać je dla poprawy skuteczności i efektywności.

Slide

Integracyjne strzelanie

Zostań superagentem 

Podczas eventu, zatytułowanego "Zostań superagentem" uczestnicy wzięli udział w turnieju strzeleckim. Pod bacznym okiem uczyli się strzelać z pistoletów i broni automatycznej, w tym strzelby shotgun i karabina M4 i rewolwera  cal. 44. Zwyciezca turnieju otrzymał tytuł Superagenta i atrakcyjne nagrody rozdane podczas wieczornej gali.

Wrażenia i adrenalina pozostanie na długo w pamięci uczestników

Slide

Adrenalina i prowadzenie super samochodów na torze

Przejazdy Ferrari, BMW M3, KTM. Szkoła driftu.

Recepta na udaną integrację - przejazdy na torze super samochodami. Każdy z uczestników mógł wsiąść za kierownicę Ferrari 458 Italia, BMW M3 oraz KTM X-Bow i przejechać okrążenie na Torze Ułęż. Wisienką na torcie była nauka driftowania - jazdy bokiem na profesjonalnie przygotowanych autach driftingowych. Wszystko to pod okiem instruktorów.

Slide

Przejazd tramwajem po Warszawie

Przejazd zabytkowym tramwajem i tradycyjne przekąski

Przejazd zabytkowym tramwajem miejskim to nie tylko gratka dla miłośników komunikacji miejskiej, ale także oryginalny sposób na poznanie Warszawy, jej zabytków i ciekawych miejsc i pozwala poczuć powiew historii. Na taką wyprawę zaprosiliśmy uczestników konferencji z całego świata. Pasażerów przywitała hostessa w tradycyjnym polskim stroju i częstowała ich nalewkami i przekąskami o tradycyjnych smakach.

Slide

Wejdź do gry! Gra biurowa

Przemieniliśmy biuro w boisko piłkarskie.

W myśl hasła "Wejdź do gry" w biurze aż roiło się od akcentów piłkarskich. Kubki pracowników zostały zamienione w piłki. Piłki futbolowe wisiały też pod sufitem i były w formie babeczek, rozdanych na biurku każdego z pracowników.

A mina wjeżdżających do pracy, po otwarciu drzwi windy - bezcenna!

Slide

Warsztaty kulinarne gotowania. Na żywo i on-line

Gotowanie z gwiazdami. W studio kulinarnym lub w domu. Z dostawą produktów

Nasze warsztaty kulinarne są zawsze świetną zabawą i integracją dla wszystkich uczestników. Tomascon zrealizuje warsztaty kuchni egoztycznej - tajksiej, sushi, robienia pizzy, począwszy od wyrabiania ciasta, na wypieku gotowej skończywszy. Proponujemy zarówno warsztaty prowadzone przez doświadczonych szefów kuchni jak i gwiazdy znane z ekranów telewizorów. 

Zapewniamy przygotowanie składników i dostarczenie ich w miejsce warsztatów lub do domów uczestników, oraz pamiątkowe kucharskie gadżety.

Slide

Gigantyczny aulinopol

Aulinopol w skali XXL. Najlepsza rozgrywka integracyjna

 

Gra wzorowana na znanej planszuwce. My prooponujemy taką zabawę w rozmiarze XXL. Gigantyczne kostki, wielkie pionki, hotele i domki do zdobycia. Dedykowane dla klienta, branżowe karty szanse i ryzyko, a nawet pieniądze z własną grafiką. To wszystko gwarantuje najlepszą zabawę.

Slide

Gminny Dzień Wolontariusza

Atrakcje dla najmłodszych. Gry VR, warsztaty robienia toreb i lizaków.

Podczas obchodów dnia Wolontariusza Gminy Michałowice uczestnicy w holu urzędu gminy mogli skorzystać w przygotowanych przez Tomascon atrakcji w postaci stoiska z grami multimedialnymi, kącika malowania toreb na zakupy, a także kawiarenki i pokaz robienia lizaków, które również można było samemu modelować. 

Slide

Fiesta Mexico

Sombrero - pinata - tequila - mariachi. Viva la Mexico!

Meksykańskie dekoracje, ogromne sobrera oraz szałowa meksykańska zabawa. Do tańca przygrywał zespół meksykańskich mariachi, a wieczór urozmaicały tematyczne zabawy - rozbijanie pinaty, budowanie wierzy z nachos czy odmierzanie białego proszku... 

Nie zabrakło również drinków na bazie tequili oraz pysznej kuchni meksykańskiej.

Slide

Połów dorsza na Bałtyku

Rejs kutrem rybackim z połowem dorsza na Bałtyku

Fale, wiatr i przestrzeń Bałtyku. To wszystko czeka na nas podczas atrakcji, jaką jest połów dorsza. Na pokładzie prawdziwego pełnomorskiego kutra rybackiego przy użyciu wędki łowimy dorsza. Dodatkowym sukcesem będzie skosztowanie złowionej ryby przyrządzonej przez kucharza.

Slide

Szkoła doskonalenia jazdy

Zabawa i bezpieczeństow. Idealna atrakcja dla każdego, kto prowadzi samochód.

Dla naszego klienta zorganizowaliśmy warsztaty doskonalenia jazdy samochodem. Uczestnicy - w większości przedstawiciele przemieżający kraj samochodem - mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem instruktora. Ćwiczyli takie scenariusze, jak kontrolowany poślizg, awaryjne hamowanie, jazdę precyzyjną czy uniki. 

Z Tomasconem atrakcja integracyjna to zabawa, połączona z edukacją i poprawą bezpieczeństwa.

Slide

Kino letnie pod chmurką

Projekcje filmów na świeżym powietrzu. Na leżakach lub w samochodzie

Gigantyczny ekran pod Narodowym a na nim kino letnie z brandingiem klienta. Uczestnicy tego cyklu letniego kina mogli za darmo obejrzeć filmy zasiadając na leżakach lub we własnych samochodach oraz z korzystać z atrakcji towarzyszących dla dzieci.

Wiele seansów było wzbogacone o stoiska sponsorskie z grami, zabawami dla dzieci jeśli film był familijny czy poczęstunkiem od Bobby Burgera.

Na uczestników czekała strefa VIP z pufami i siedziskami paletowymi z brandingiem klienta.

Slide

Turniej i nauka gry w golfa

Akademia golfa dla każdego

Niepowtarzalna atmosfera pola golfowego, bliski kontakt z przyrodą, cisza oraz czyste powietrze sprzyjają nie tylko wypoczynkowi. Stanowią także idealne warunki do organizacji szkoleń oraz spotkań.

Dzięki doświadczonej kadrze trenerskiej wszystkim uczestnikom oferujemy najlepsze warunki do gry w golfa i rozpoczęcia swojej własnej przygody z tym sportem. Proponujemy zorganizowanie imprezy o charakterze Akademii. Wszyscy goście będą mogli poznać podstawowe zasady gry, nauczyć się wykonywania uderzeń na strzelnicy golfowej jaką jest Driving Range jak i puttowania (inny rodzaj uderzenia) na specjalnie przygotowanym obszarze treningowym Putting Green.

 
Slide

Berlin. Gra miejska i konferencja w pociągu

Zabraliśmy firmę z Polski pociągiem na wjazd integracyjny do Berlina. W trakcie jazdy odbywało się szkolenie. Na miejscu uczestników podzieliliśmy na 8 grup 20 osobowych.

Każda z grup dostała inne zadania i inna trasę . Uczestnicy poruszali się  metrem. Otrzymali wskazówki dotarcia do miejsca. Gra została tak przygotowana aby pokazać kulturę, historię i sztukę oraz życie mieszkańców Berlina. Były wizyty w muzeach, kościołach, na targu, galerii, w barze, sklepach ze starociami i rękodziełem. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i współpracowali ze sobą. Nie zabrakło też motywacji w postaci nagrody dla zwycięskiej drużyny.

Slide

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia dziecka zorganizowaliśmy Piknik z Okazji Dnia Dziecka na Agrykoli.

Była to doskonała okazja aby edukować dzieci i rodziców jak dbać o higienę.

Amukina to antybakteryjny żel zabijający bakterie.  Chodząca bakteria rozdawała rodzicom próbki a z dziećmi się bawiła. Na stoisku zostały zorganizowane konkursy i zabawowy z animatorami.

Slide

Warsztaty tworzenia lasu w słoiku

Wiemy jak ważny rośliny mają na nas wpływ. Nic tak nie odpręża jak praca przy sadzeniu czy pielęgnacji naszych zielonych podopiecznych. Jeśli wśród uczestników są miłośnicy przyrody, lub po prostu potrzebujemy chwili wytchnienia i mentalnego odpoczynku to zapraszamy na warsztaty – stwórz swój własny Stroik w Słoiku!

Każdy może stworzyć swój niepowtarzalny LAS W SŁOIKU, który po warsztatach zostanie u uczestników w domu, by cieszyć się jego pięknem wraz z bliskimi.

Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy do stworzenia własnego lasu w szkle, które zostaną dostarczone bezpośrednio do domu.

Kompozycję którą tworzymy na warsztatach składa się ze słoja z grubego białego szkła, który nie posiada żadnych zabarwień, a rośliny są tak dobrane aby mogły rosnąć we wspólnym mikro ekosystemie.

Do każdej kompozycji załączamy instrukcję jak dbać o słoik w domu.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą to napisz do nas: eventy@tomascon.com.pl

0

Obsłużonych klientów

0

Eventów Polskich

0

Zagranicznych eventów

0

Eventów online

Back to Top