Eventy

Konferencje, gale, RS

Konferencje, gale, RS

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wyjątkowa okazja wymaga niezwykłej oprawy. Niektóre rzeczy dzieją się tylko raz w życiu, dlatego warto nadać im odpowiednią rangę. Każda ceremonia jest dla nas tak samo ważna i pragniemy celebrować ją razem z Wami. Zadbamy o wszystkie szczegóły, tak aby Państwu podczas imprezy pozostawało tylko cieszyć się chwilą.

Niedawno mieliśmy zaszczyt brać udział we wmurowaniu kamienia węgielnego pod znaczącą inwestycję mieszkaniową w Warszawie. Specjalnie na potrzeby prezentacji przygotowaliśmy wizualizację graficzną oraz druk wszystkich niezbędnych akcesoriów, w tym aktu erekcyjnego, ulotek informacyjnych, zaproszeń i wielu innych elementów. W wydarzeniu brali udział znakomici goście i wielu dziennikarzy. Osobiście zatroszczyliśmy się o to, by wszyscy otrzymali pyszny poczęstunek. Nasi kelnerzy dali z siebie wszystko, aby zapewnić gościom obsługę absolutnie najwyższej jakości. Zarówno oni, jak i szef kuchni zebrali mnóstwo pochwał.

Miasto, które otwiera nowy budynek użyteczności publicznej. Firma, która wypuszcza na rynek zupełnie świeży produkt. Artysta, który prezentuje nowe dzieło przed publicznością. Państwo młodzi, którzy pragną przyjąć swoich licznych gości z należytym szacunkiem. Co ich łączy? Wszyscy potrzebują kogoś, kto zadba, aby ten niezwykły moment zamienił się w prawdziwe święto.

SPOTKANIA BRANŻOWE

Razem można zdziałać więcej. Spotkanie branżowe jest znakomitą okazją, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniem, znaleźć nowych partnerów w biznesie i umocnić dobre relacje z już pozyskanymi. A bycie gospodarzem takiego spotkania to zarówno prestiż, jak i duża odpowiedzialność.

Tu nie ma miejsca na improwizację. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a każdy z uczestników spotkania powinien czuć się jednakowo ważny i doceniony. Bardziej niż interesujący temat przewodni i ciekawe panele decyzyjne, liczy się to, czego na pierwszy rzut oka nie widać: organizacja. Odpowiednio dobrane menu, eleganckie hostessy kierujące gości do ich miejsc, przejrzyste i czytelne materiały konferencyjne, niezawodny sprzęt obsługiwany przez fachowców… Diabeł tkwi w szczegółach.

ROADSHOWS

Jak skutecznie dotrzeć z ofertą do partnerów biznesowych? Wpaść do nich z wizytą. Może nie bezpośrednio, ale odwiedzić ich miasto. I zorganizować tam dobrą imprezę, której będą najważniejszymi gośćmi. Na tym właśnie polega roadshow.

Wyznaczenie kilku miejsc i terminów wydarzeń pozwoli Państwa partnerom dopasować udział w wydarzeniu do swojego grafiku. A wyższa frekwencja to więcej osób poinformowanych o Państwa ofercie. Imprezy typu roadshow znakomicie sprawdzają się w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z kontrahentami. Służą przede wszystkim przekazywaniu wiedzy o nowościach w Państwa firmie.

Taką formę promocji przygotowaliśmy m.in. dla producenta sprzętu komputerowego, który wypuścił na rynek serię nowych urządzeń mobilnych. Roadshow zorganizowaliśmy także dla producenta żywności dla zwierząt, który chciał poinformować swoich partnerów handlowych o nowej segmentacji swoich artykułów. Podczas naszych tournée odwiedziliśmy Warszawę, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdynię, a nawet Ciechocinek. Wydarzenia miały charakter sympozjów. Ich przebieg urozmaicały przygotowane przez nas prezentacje multimedialne oraz wielkoformatowe, barwne plansze informacyjne.

KONGRESY

Jak cię widzą, tak cię piszą. Podczas kongresów wiele firm prezentuje swoje dokonania i jest nie lada sztuką wyróżnić się w tłumie. Ponieważ jednak rzeczy niemożliwe robimy od ręki (tylko na cuda trzeba trochę poczekać), dzięki nam przyciągną Państwo uwagę wszystkich gości.

Hostessy i ulotki – to w zasadzie standard każdego kongresu. Nasze wyjątkowo atrakcyjne, sympatyczne dziewczyny zawsze błyszczą wśród innych. Materiały reklamowe projektujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby były inne niż wszystkie. Taka forma promocji może jednak nie wystarczyć. Skoro ulotki i hostessy mają wszyscy, to gdzie jest miejsce na wyróżnienie się?

Dlatego my zadbamy, aby prezentacja Państwa oferty zamieniła się w prawdziwe show. Na jednej z konferencji zorganizowaliśmy na przykład pokazy przyrządzania drinków molekularnych. Przygotowaliśmy również rozmaite konkursy i zabawy. Uczestnicy byli zapraszani do stoiska przez hostessy, jednak w zasadzie nie trzeba było ich specjalnie zachęcać. Pokazy przyciągnęły mnóstwo zainteresowanych, a całość zamieniła się w prawdziwy sukces komercyjny. Dla Państwa również przygotujemy coś specjalnego. Co to będzie?… Mamy już mnóstwo pomysłów i czekamy na kontakt.

Back to Top