News

Malta

Malta

Chcielibysmy podzielić się wspaniałym doświadczeniem, które przeżylismy ostatnio wraz z firmą AB S. A. i jej partnerami. Nasz wyjazd na Maltę był niezapomniany, pełen niesamowitych przygód i wspomnień.

 

Pogoda na Malcie była po prostu doskonała - ciepłe słońce, błękitne niebo i gorący wiatr sprawiły, że zapomnieliśmy o zbliżającej się zimie w Polsce. Nasza podróż była pełna aktywności, od relaksującego rejsu katamaranem po fascynujące wizyty w Blue Grotto, gdzie mieliśmy okazję podziwiać niesamowite formacje skalne i kryształowo czyste wody Morza Śródziemnego.

Nie możemy zapomnieć o naszych przejażdżkach jeepami, które dostarczyły nam dawkę emocji i adrenalinę. Wszystko to nie tylko umocniło nasze relacje z klientem AB S. A., ale także pozwoliło nam zbliżyć się jako zespół. Nie zabrakło tez szkoleń produktowych które w takich okolicznościach zostały lepiej zapamiętane.

Dziękujemy każdemu, kto uczestniczył w tej wyjątkowej podróży. To właśnie takie momenty, pełne radości i przygód, pozostają w naszej pamięci na zawsze.

Teraz, kiedy wracamy do Polski, z pełnym sercem wspominamy te gorące wakacje na Malcie i czekamy na nowe wyzwania i możliwości, które przyniesie nam przyszłość . 

Back to Top